فَن شو کیست ؟!

فن شو، یک پلتفرم تجارت الکترونیک در راستای برقراری ارتباط مابین شرکت های فناور و دانش بنیان با خریداران محصولات و خدمات آنها می باشد.
همچنین فن شو با حمایت از کسب و کارهای ایرانی در زمینه ی فروش و ارائه ی محصولات و خدمات در جهش تولید ملی نقش مهمی ایفا میکند.
بازار آنلاین فن شو، با نظارت و حمایت پارک علم و فناوری استان یزد و با بهره گیری از نیروهای متخصص شرکت سانا به عنوان کارگزار فروش فضایی فوق العاده قابل اطمینان برای تامین کنندگان و خریداران در بین کسب و کارهای مجازی ایجاد کرده که با تکیه بر اصل صداقت و احترام به مشتریان در این راستا توانسته جایگاه خود را با توجه به سابقه کوتاه مدت خود در این بازار به مراتب عالی برساند .

فَن شو چه کارهایی انجام میدهد !؟

غرفه داری و فروش محصولات

هر کدام از شرکت های فناور و دانش بنیان پس از عضویت رایگان در فن شو و ارائه ی قرارداد استقرار خود به کارشناسان ما میتوانند غرفه ی رایگان محصولات خود را ایجاد کرده و از تمامی امکانات یک فروشگاه آنلاین کامل بهره لازم را ببرند .

آموزش و مشاوره

ما در فن شو علاوه بر جلسات رایگان آموزش استفاده از امکانات این پلتفرم، دوره های حرفه ای از اساتید مجرب برای بالاتر بردن علم و آگاهی فروش و بازاریابی برگزار میکنیم و شما میتوانید از آنها در راستای رشد شرکت و تیم خود استفاده نمایید .

تبلیغات و برندینگ

شرکت هایی که در فن شو حضور دارند علاوه بر استفاده از امکانات این پلتفرم میتوانند بنا بر کسب و کار، محصولات و استراتژی های فروش خود از پلن های تبلیغات گسترده ما استفاده نمایند و برند خود را به میلیون ها مشتری بالقوه موجود در فضای مجازی بشناسانند .

اسکرول به بالا

تخفیف ویژه افتتاحیه

به تمامی خریدهای بالای 200هزار تومان در فَن شو تا پایان شهریور ماه 20% تخفیف تعلق میگیره

خرید هات رو از دست نده